aleksandryaniuk

MONEROvsDASH: Торгова ідея на мільйон!

aleksandryaniuk Обновлено   
BITTREX:XMRUSD   None
Якщо комусь цікаво або може в когось є можливість скористатися.
Торгова ідея
Монеро і Деш це монети з одною ідеологією - анонімність транзакцій. Кореляція висока. Але останнім часом через очікування форка Монеро була значно сильніша за аналог. Чогось супер революційного форк не принесе, тим більше його поки що відмовилися лістити всі популярні біржі і впровадження нового алгоритму займе майже рік(за словами розробників).
Технічно: xmr/usd зараз знаходиться біля зони супротиву на локальних максимумах. dash/usd навпаки знаходиться близько до локальних мінімумів і там непогана технічна підтримка. На парі xmr/ btc на денному графіку пінбар на хаях. По деш/бтс на 4часовому конвергенція.
Це створює можливість парного трейда.
Перший варіант: продати xmr/usd, купити dash/usd.
Другий варіант: продати xmr/ btc , купити dash/ btc (у відсотках кроси ходять менше).
Якщо взяти ризик на ідею 1000$, то можна продати 10 монет монеро і купити 5 монет деш, тоді рух в 14-15% кожної якраз і буде -1000.
Потенціал прибутку: По факту останніх 6 місяців монеро виросла на 270%, деш на 110%. Оптимістичний варіант, що їх графіки знову перетнуться і це дась 160% на інвестицію, більш реальний варіант, що вони хоч половину цього потенціалу відпрацюють, тобто +80% на інвестицію.
Якщо ризик брати 1000, то орієнтовний прибуток 5500, оптимістичний варіант 11000.
Сделка активна: Идея показывает +10%. Монеро успешно падает, Деш дальше в боковике, вблизи нижних границ.
Отказ от ответственности

Все виды контента, которые вы можете увидеть на TradingView, не являются финансовыми, инвестиционными, торговыми или любыми другими рекомендациями. Мы не предоставляем советы по покупке и продаже активов. Подробнее — в Условиях использования TradingView.