haci

haciyatmaz

I just want to use eVWMA/50, MA/50,200 EMA /20,144, Coral Trend & etc. together in my way.

hacıyatmaz is tumbler in Turkish :)
Скрипт с открытым кодом

In true TradingView spirit, the author of this script has published it open-source, so traders can understand and verify it. Cheers to the author! You may use it for free, but reuse of this code in a publication is governed by House Rules. You can favorite it to use it on a chart.

Хотите использовать этот скрипт на графике?

Комментарии

KAC DAKKALIKTA BAKMAMIZ TAKIP ETMEMIZ GEREKIYOR KARDESIM
+1 Ответить
haci dosthane2580
@dosthane2580, merhaba, genel olarak script içindeki tüm indikatörlerde: destek ve direnç amacıyla kullanacaksanız 4 saat ve üstünde, günlük al-sat için ise daha kısa zaman dilimlerinde kullanmanızı öneririm.

Ancak, yaklaşık 2 yıl kadar önce, birden fazla indikatörü bir arada kullanmak amacıyla bu şekilde bir script oluşturduğumu, şu an aktif kullanmadığımı da söylemek isterim.

Hayırlı kazançlar.
Ответить
Üstad teşekkürler. Repaint durumu nasıl deneyebildiniz mi?
+1 Ответить
haci erhanvecoin
@erhanvecoin, teşekkür ederim :) yorumunuz arada kaynamış, yıllar sonra cevap veriyorum. Kusura bakmayın :)

İçerisinde high, low gibi fiyat seviyeleri içeren her indikatör repaint yapacaktır. Burada da Tillson'da bu durum yaşanacaktır, eğer hâlen kullanacak iseniz bar kapanışını beklemeniz ya da kararınızı farklı indikatörlerle de desteklemenizi öneririm.

Hayırlı kazançlar.
Ответить
Домой Скринер акций Скринер форекс Скринер криптовалют Экономический календарь О нас Особенности Цены Приведи друга Правила поведения Справочный центр Решения для сайтов и брокеров Виджеты Графики TradingView для сайтов Легкая версия графиков Блог и новости Твиттер
Профиль Настройка профиля Счёт и оплата Ваши друзья Монеты Мои запросы в поддержку Справочный центр Личные сообщения Чат Выйти