shabeluka

XRP\USDT Що ще гірше може статися...?!

Длинная
BINANCE:XRPUSDT   XRP / TetherUS
Ризикована монета. Найблищі максимуми та мінімуми ціни утворюють наклонні які показують межі ходу ціни. Хоч на багатьох біржах монету прибирають з продажів вона залишається на інших у тому числі й на Binanse, відповідно є ймовірність високої волатильності та ще й BTC досягнув нових максімумів ( не знаю як й виділити :)) ) та проситься на корекцію. Є ймовірність походу ціни у район 0.40-0.50 центів., або як паничні настрої будуть сильніші та 16 центів не утримають, то наступна наклонна вниз показує район 2 центи. Обмежуйте ризики та заробляйте.

Комментарии

Модель спрацювала, хто скористався той з прибутком ;) .
Ответить
На Новий Рік всі хотіли дива, і воно сталося, маємо можливість не лише дорого зафіксувати частину активів, але й дешево придбати інший. Що може бути краще?)
Всім профіту та веселих свят! Мисліть позитивно)
Ответить
shabeluka NazarSliusarenko
@NazarSliusarenko, XRP він такий )
Ответить
Коли закриють продажі xrp то його можуть пропампити, навіть якщо біткоїн пулею піде в низ, оскільки ліквідності буде не багато, то ціну легше буде втримати на плаву а то і гнати вгору і можлива така ситуація, що xrp навіть може на деякій час зайняти перше місце в coinmarketcap, що сильно пошатне віру в біткоїн і тоді його можуть взагалі знести з арени криптовалют, оскільки він по суті є паразитом за яким завжди ходять валюти, що не є нормальним, кожен проект має жити своїм життям + в нього немає ніякої базової цінності.
Ответить
@nirvanamix, повністю згоден
Ответить
shabeluka nirvanamix
@nirvanamix, Так, так, як раз цей "деякий" час вважаю можна впіймати.
Ответить
Домой Скринер акций Скринер форекс Скринер криптовалют Экономический календарь О проекте Особенности Цены Приведи друга Правила поведения Справочный центр Решения для сайтов и брокеров Виджеты Графики TradingView для сайтов Легкая версия графиков Блог и новости Твиттер
Профиль Настройка профиля Счёт и оплата Ваши друзья Монеты Мои запросы в поддержку Справочный центр Личные сообщения Чат Выйти